Siti eshte ne faze punimi....
Por mund te regjistroheni e te publikoni njoftimet e juaja falas!!
21.03.2009 17:22:20Autobot me Rimorkio Lexo Njoftimin
kapaciteti i kamionit 22 mije litra, i rimorkios : 18 mije litra, Eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorike. Cmimi 4 milion i diskutueshem. Ju faleminderit Elena
    Transport  
    Patundshmeri  

Makina
Vetura , Coupe, Station Wagon, Suv, 4 x 4 ...

Motora/scooter
Scooter, Tricikel, Sport, Chopper, Cross...

Automjete pune
Furgona, Kamjona, Autobus, Vinça ...

Pjese Kembimi
Pjese automjetesh, Sherbime, Oferta, Nderrime..

Lundrues
PO PUNOJME

Tjeter
Gjithcka tjeter si Biçikleta,Ski,Skateboard,Patina...

Banesa
Shtepi ne Shitje, Shtepi me Qera, Apartamente ...

Patundshmeri Biznesi
Dyqane, Zyra, Magazina, Lokale, Hotele...

Truall
Terren, Toke per Ndertim, Toke Pjellore ...

Agensi Imobiliare
Agensi Financiare
    Personale  njoftimet tuaja personale
    Pune  kerkoni .. gjeni pune

Un Jam Ketu !!
Antaret e sitit dhe njoftimet e tyre ndodhen ketu...

Do te doja !!
Deshirat e juaja shprehen ketu ...

PO PUNOJME !!


Pune e kualifikuar
Oferta pune qe kerkohet çertifikate kualifikimi...

Pune te Tjera
Oferta punesh te ndryshme...

Kurse - Leksione
Trajnime, Kurse, Leksione , Kualifikime...

Vegla pune
Oferta shitjeje vegla pune...

   
 
06.10.2015 Shes Apartament e garsionier durres
Disponoj per shitje apartament 1+1 50 m2, apartament 1+1 80 m2, garsionier 30 m2, shkembi kavajes, Durres, prane detit, me dokumenta te rregullta gati per shitje
10.09.2015 shes benz durres
Mercedes Benz E Class
07.04.2015 Nisan Micra Automatike tirane
Shitet Nisan MIcra me kambio automatike, e mirembajtur nga nje femer, me 170.000 km, filtrat e vaji, ferrotat, koka zbare dhe koka paraleli te sapo ndruara, kolaudimi dhe siguracionet skadojne ne nentor 2015. Ose mund te ndrohet me ndonje makiine tjeter te vogel ekonomike me kambio automatike te viti 2002 deri ne 2008 kundrejt nje pagese shtese.
02.09.2012 BMW 530 Vlore
Ne gjendje shume te mire
18.06.2012 Ford Fiesta tirane
Makine per tu shitur, Ford Fiesta, Cmimi 70.000 Leke, 1.4 Benzine, Viti i Prodhimit 1998(makina eshte pa dokumenta)
23.07.2011 shtet A6 tirane
esht ne gjendje te mir oak kilomete me letra angleze ne kreh te rregullt. nr>contakti 0685303580
29.03.2010 makine per qytet Shkoder
makina e duhur per metropol, ku trafiku dhe konsumi i kote te bezdis makine e rralle ne shqiperi kontakto tek scutari75@hotmail.com
29.03.2010 okazion i vertet Shkoder
makina ardhur nga amerika , te gjitha opsionet, luxury , fully loaded, ne gjendje perfekte , 0682062601
09.03.2010 Auto doerf durres Tirane
Doerf - Perfaqėsi e autorizuar nga ASA Daimler AG pėr automjete Mercedes - Benz Mercedes - Benz - Doerf OFRON: *Mercedes Benz ML 280 CDI me kilometrazh 000000000 *Mercedes Benz ML 320 CDI me kilometrazh 000000000 *Mercedes Benz C Class 220 me kilometrazh 000000000 *Mercedes Benz B Class 180 me kilometrazh 000000000 *Mercedes Benz A Class 160 me kilometrazh 000000000 Auto Doerf Albania ofron 2 vjet garanci dhe cmime mjafte konkuruese ne tregun Shqipetare Ne ofrojme lloje dhe tipe te ndyshme veturash, kamjone, fugona etj.. me kilometrazh 0000000, me cmime mjafte kokuruese ne tregun Shqipetare.
24.02.2010 PEUGEOT 307SW BERAT
PEUGEOT 307SW VITI 2003 2.0 HDI 130000KM NE GJENDJE PERFEKTE.ABS ASC 6 AIRBAG GOMA TE REJA CONDICIONER BAXHA PANORAMIKE ME XHAM.MAKINE QE BLIHET VETEM NJE HERE.
27.01.2010 pezho lezhe
makine ne gjendje te mire matorrike dhe gjenerike.ideale per qytete te medha.
05.01.2010 SHES MAKINE Tirane
ESHTE SHUME E MBAJTUR
02.01.2010 Okazion Polo 1.2 e vitit 2006. Tirane
Volkswagen Polo 1.2. Viti i prodhimit 2006. Me 28.200 Km. Ne gjendje perfekte. Makina eshte blere me 0 Km tek Volkswagen Tirane. Kambio manuale. 5 Dyer. Benzine. Xhama dhe Pasqyra elektrike. CD. Air Condition. Etj.. Serviset e bera rregullisht tek Volkswagen shenuar ne librin e sherbimeve. Perdorur vetem nga femer ne Tirane. Cmimi 7 Mije e 400 Euro i diskutueshem. Kontakt. Vasilika ose Beni 06820 05 355.
22.12.2009 Shes auoto Suzuki, cabrio 4M Vlore
Benzine Lejla Manual Shitet fuoristrade Suzuki SJ410 Zhdoganuar nentor 2009, targa Vl, te gjitha dokumentat deri ne nentor 2010, perfshire siguracionin. - Motor ekonomik benzine 970 cc, 4 marshe, 4 rrota motorri 1. Frena dore e kembe te gjitha te reja. 2. Goma te reja 0 km, tip off-road, 3. Rrip-faze dhe rul -guide, 4. Rrip dinamoje, 5. Filtra vaji, ajri, benzine, 6. Vaj motorri nderruar nentor 2009. Bashke ne te njejtin ēmim shitet dhe nje rimorkio 1m3).
14.12.2009 shes mitsubishi pajero sport Durres
shes mitsubishi pajero sport xhama te erret origjinal kilometra te bera 240.000 dokumentat e paguara deri ne 2010 kondicioner sedilje lekure cmimi 1000 euro i dikutueshem nr tel 0683810822
14.12.2009 shes pezho 306 Durres
pezho 306 96 ngjyr jeshil metalizato kater porta ne gjendje te mir motorrike shitet per arsye emigrimi 3000 lek i diskutueshem nr tel 0692295308
08.12.2009 e270cdi avangarde lezhe
e270cdi avangar me letra ialiane
29.11.2009 Shes banesen ne Prishtinė Prishtinė
Shes banesen ne Prishtinė, Dardania tek Santea, me sipėrfaqe 127,45m2 (me dokumentacioni 88 m2+ 2 balkona (40m2), triplex (ne tre katė), 9-10-11 katė, posedon kete renditje: 1 Sallon, 3 dhome gjumi, 2 Ballkon, 1 Kuzhin 1 Trpezari, banjo + wc ndihmese, me dokumentacion te rregullt edhe janė tė ēertifikuar nė habitat.
29.10.2009 Shitje banese tirane
SHITET BANESE NE RRUGEN IRFAN TOMINI MBRAPA ISH UZINES ENVER.PALLAT I RI ME 12 KATE. BANESA NDODHET NE KATIN E 10, ESHTE E KOMPLETUAR ME MOBILJE DHE ME GUZHINE TE RE. SALLON-GUZHINE E PERBASHKET + DHOME GJUMI.PER CDO IFORMACION:42247878-0692585297-0693378054-0032107715689-0036947389947-
18.10.2009 shes makine ne gj.shsh.te mire lezhe
Shes makine mercedes BENZ 250d ne gjendje te shkelqyer kondicioner clima alarm bllokim kajoje per te mos e vjedhur tapiceri shum e mbajtur.Eshes per arsyen e e sjedhjes se nje makine tjeter.ju betohem qe nuk ka manipolime per shitje nuk ka asnje problem e mbajtur ne garazh.FALEMINDERIT.email.2.lekaj_anton@hotmail.com
15.10.2009 Shes Opel Astra 2001 Prishtinė
Shes Opel Astra 2001 1.6 B 16V (EcoTech) Automatik i regjistruar KS .ngjyrė hiri metalike 5 dyer klimatizim 4x airbag, ESP, fellne ,xhama elektronik, mbyllje qendrore .Viti i pare qe vozitet ne ks +37744262071
02.10.2009 shes ford fiesta automatike benzine + gaz Durres
shes ford fiesta 1.2 benzine & gaz kambio automatike makina ne gjendje shume te mire taxat te paguara deri ne korrik 2010 cmimi 4200 euro pak i diskutueshem niko_micaco@yahoo.com
01.10.2009 kamer e fshete permet
Shitet nje kamer e fshete teknologjia e fundit cmimi 500 euro cel 0684036279
30.09.2009 sportive permet
Shitet nje kalceto me xhetona ne gjendie shume te mire pune . cmimi 30000 leke cel 0684036279
05.08.2009 MALKO HASANI Durres
ESHTE VEND FUSHOR ME BREGDETIN AFER,KA HIPOTEKE DHE DOKUMENTA TE RREGULLTA,AFER SAJ KA VETEM FUSHA DHE SHTEPI PRIVATE.CMIMI ESHTE I DISKUTUESHEM.NA KONTAKTONI NE NUMRIN E TELEFONIT 0682981359 OSE NE ADRESEN E EMAILIT : zerta_88@hotmail.com ju mirepresim.
05.08.2009 muharrem memko Durres
vendodhja eshte tek shkembi i kavajes,me pamje nga deti.hipotek dhe dekumenta te rregullta.mund te na kontaktoni ne keto numra: numer celulari 0693535896 ose te numri i shtepise 057424117 .Ju mirepresim.
05.07.2009 4x4toyota.hilux.surf me doganete paguar burrel
eshte ne gjendjeshume te mire pa as nje demtim e ardhur nga anglia me dogane te paguar me letra deri ne 10.11.2009 mundteshikohet ne cdo kohe per me shum mund te tel ose msm .thanks

Bookmark and Share Shperndaje kete faqe | Rregullat e perdorimit | Per WebMaster | Publicitet | Kontakt
© 2009 AutoNjoftime.com