02.10.2009 21:29:24shes ford fiesta automatike benzine + gaz Lexo Njoftimin
shes ford fiesta 1.2 benzine & gaz
kambio automatike
makina ne gjendje shume te mire
taxat te paguara deri ne korrik 2010
cmimi 4200 euro pak i diskutueshem

niko_micaco@yahoo.com
50 Njoftime ne 5 faqe
   
Klikoni ne "Kritere Tjera" qe te ndryshoni kriteret e kerkimit.

Kerkoj:

Marka:

Modeli:

Tipi:

Cmimi Lek Eur

Shteti:

Qyteti:

Ushqimi:

nga viti prodhimit

Rendit simbas

   Shitet 9,900 eur
Elbasan 11.03.2009  Nafte    |    195,000 km    |    1997
 
 
5 foto

mercedes benz - E Class - berlina
MERCEDES E300 ELEGANCE shes MERCEDES E300 ELEGANCE
  Shitet 3,000 eur
Elbasan 10.03.2009  Benzine    |    180,000 km    |    1995
 
 
3 foto

renault - Safrane - berlina
Safran biturbo Safrane, baccara biturbo,4x4, full optional.
  Shitet 34,900 eur
Tirane 10.03.2009  Benzine    |    65,000 km    |    2006
 
 
5 foto

honda - Acura MDX - SUV
shes Honda ACURA MDX 2006 Ne cmim eshte perfshire dogana dhe siguracioni 1 vjecar. xhama xajs te zinj nga fabrika,kompjuter bordi,timon multifunksional. Rifiniturat e dyerve,te marshit dhe radios ne dru arre,me 7 vende pasagjeresh (2 prej te cilave mund te dalin sipas deshires nga hapsira e bagazhit),etj. Fuoristrada eshte e vecante ne llojin e vet dhe ne kushte perfekte. Makine si e re dhe me kilometra qe nuk e kane kaluar garancine hONDA.Full-Optional. Oferta eshte e kufizuar ne kohe. Ju faleminderit per kohen Tuaj!
Kamjo Automatike,
  Shitet 7,500 eur
Dogana e pa Paguar
Tirane 10.03.2009  Nafte    |    113,250 km    |    2001
 
 
3 foto

Mitsubishi - Shogun Sport Equippe - SUV
Mitsubishi Shogun Sport Fuoristrade,cdo gje elektrike, SRS, (full option) e sapoardhur nga Anglia, timon ne krah te djathte, me servis te rregjistruar prej Mitsubishit (full service history), me dokumenta te rregullta Angleze, flete-hyrje Shqiptare etj. Shitje e shpejte per arsye ekonomike. Pamja e rekomandueshme!
  Shitet 40,000 eur
Shkoder 10.03.2009  Benzine    |    40,000 km    |    2006
 
 
5 foto

hummer - h 2 - 4 x 4
Shitet: SuperMakina e Rralle Amerikane Hummer H2 makine "exemplar" , automjeti me i sigurt ne cdo lloj aksidenti!!!Makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha, amortizatore te pavarur ne cdo gome, ndezja dhe fikja me telekomande deri 250m, Makina disponon te gjitha dokumentat e rregullta amerikane dhe siguracionin per 1 vit.
Kamjo Automatike,
Kerkese!!
ERVIN www.viningjela@yahoo.com 00306949104736 KERKOJ NJE MAKIN TE TIPIT MERCEDES 250 TE VITIT 1993 OSE 1994 PA DOGANE NE GJENDJE TE MIRE ME DOKUMENTA TE JASHTEME.NUK OFROJ ME SHUME SE 2OOO EURO
  Shitet 4,000 eur
Tirane 10.03.2009  Benzine    |    10,000 km    |    2000
 
 
4 foto

ford - fiesta - berlina
Tirane, shes makine Ford Ford Fiesta 1.6 sport. Gjendja shume e mire, e sapo ardhur nga Zvicra. Cmimi i diskutueshem.
ABS,Ajer i Kondicionuar,Disqe Alumini
  Shitet 13,500 eur
Tirane 10.03.2009  Benzine    |    109 km    |    2002
 
 
audi - a 4 - coupe
ultra audi a 4 ultra
  Shitet 12,000 eur
Tirane 10.03.2009  Benzine    |    0 km    |    2000
 
 
mercedes benz - e 270 - berlina
mercedenz-benz 4fenersh shes makin mercedenz-benz 4fenersh 270 cdi vit prodhimi 2000.dokumentate rregullta targe TR-N.Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.me klima,abs,air-bag,xhama elektrik,antifurt,disqe alumini origjinale.cmimi 12000 euro i diskutushem
  Shitet 4,000 eur
Gjirokaster 10.03.2009  Benzine    |    85,000 km    |    1994
 
 
ford - probe - coupe
ford probe shes ford probe
ABS,Airbag Ballor,Ajer i Kondicionuar,Buton per Dritaret,Disqe Alumini,Pasqyra Elektrike,Tapiceri Lekure,Timon Hidraulik,CD,Dvd
  Shitet 12,900 eur
Dogana e pa Paguar
Shkoder 09.03.2009  Benzine    |    0 km    |    2005
 
 
1 foto

linkoln - navigator - SUV
makina amerikane makina eshte dore e dyte ka nje muaj ardhur nga amerika.kontakto.
Kerkese!!
skender bami skender-bami@hetmail.com 0682027314 shese makine alfa romeo 146 pasqyre elektrike xhama elektrike kondicjonere gjenje prefekte letra te paguara per nje vite,, cmimi 1600 euro kontakt tel .0682027314
   

Bookmark and Share Shperndaje kete faqe | Rregullat e perdorimit | Per WebMaster | Publicitet | Kontakt
2009 AutoNjoftime.com