14.12.2009 12:47:29shes pezho 306 Lexo Njoftimin
pezho 306 96 ngjyr jeshil metalizato kater porta ne gjendje te mir motorrike shitet per arsye emigrimi 3000 lek i diskutueshem nr tel 0692295308
50 Njoftime ne 5 faqe
   
Klikoni ne "Kritere Tjera" qe te ndryshoni kriteret e kerkimit.

Kerkoj:

Marka:

Modeli:

Tipi:

Cmimi Lek Eur

Shteti:

Qyteti:

Ushqimi:

nga viti prodhimit

Rendit simbas

   Shitet 2,300 eur
Dogana e pa Paguar
Tirane 22.03.2009  Benzine    |    0 km    |    1997
 
 
3 foto

Volkswagen - Golf 3 Sport - Veture
Shes Golf 3 Okazion Golf 3 sport , Llaska parakolp sportiv Disqe alumini 17 Ne gjendje motorrike dhe xhenerike te perkryer e ardhur nga anglia , me dokumenta te rregullta angleze siguracion 1 vjecar ngjyr blu e erret shume i vecante Motorr 1.4 benzine shume ekonomik
Alarm,Disqe Alumini,Fener Mjegulle,Timon Hidraulik,CD,Mp3
  Shitet 7,500 eur
Vlore 17.03.2009  Benzine    |    0 km    |    2004
 
 
1 foto

toyota - yaris 1,3 sol - berlina
toyota yaris 1.3 cambio automatike 2004 Toyota yARIS 1,3 SOL Benzine kambio automatike me 38000 km viti 2004 ne gjendje te shkelqyer pa dogane
Kamjo Automatike,Airbag Ballor,Alarm
  Shitet 15,000 eur
Dogana e pa Paguar
Vlore 17.03.2009  Nafte    |    0 km    |    2004
 
 
2 foto

toyota - rav 4 d4d - 4 x 4
toyota rav 4 d.4D viti 2004 rav 4 d4d 2000 nafte 82000 km ne gjendje te shkelqyer.cmimi i diskutueshem
ABS,Airbag Ballor,Ajer i Kondicionuar,Alarm,Antingrirės Pasqyrash,Bllokim Motorri,Buton per Dritaret,Disqe Alumini,ESP,Fener Mjegulle,Katalizator,Libėr Sherbimesh,Pasqyra Elektrike,Sensor Drite/Shiu,Sensor Parkimi,Shpejtesi konstante,Timon Hidraulik,Timon Inklinueshem,CD,Dvd,Mp3
  Shitet 5,900 eur
Durres 13.03.2009  Nafte    |    100,000 km    |    2000
 
 
Opel - Astra - Station Wagon
shes opel astra sw FULL OPTION NE GJENDJE SHUME TE MIRE
Ēeles me Buton,ABS,Airbag Ballor,Ajer i Kondicionuar,Alarm,Buton per Dritaret,Fener Mjegulle,Katalizator,Pasqyra Elektrike,Shpejtesi konstante,Timon Hidraulik,CD
  Shitet 2,500 eur
Tirane 11.03.2009  Benzine    |    0 km    |    1994
 
 
2 foto

renault - clio - berlina
Shes Renault Clio Renault Clio e vitit 1993 me dogan targa te rregullta Tr ... H Siguracion dhe kontrrolli vjetor deri ne korrik 2009 Kondicioner Motorr 1.4 Benzine shume ekonomike Ngjyre jeshile 3 dyer Cmimi i arsyeshem 2500 Eu
Lib
Kerkese!!
enton nikaj sabi_rose66@hotmail.com 0694075808 kerkoj passat 1999, me kambio automatike, pa dogan.
  Shitet 20,000 eur
Tirane 11.03.2009  Benzine    |    55,000 km    |    2006
 
 
2 foto

Chrysler - Pacifica - SUV
Shes Chrysler Dogane e Paguar
Kamjo Automatike
  Shitet 9,000 eur
Tirane 11.03.2009  Nafte    |    99,000 km    |    2002
 
 
3 foto

jeep - Grand Cherokee - 4 x 4
Shes Jeep Grand Cherokee Dogane e Paguar
Kamjo Automatike
  Shitet 4,500 eur
Vlore 11.03.2009  Benzine    |    76,000 km    |    2000
 
 
2 foto

renault - shenik - Station Wagon
Renault shenik 1,6 benzin Shes Renault shenik 1,6 RXT monovolume,benzine e vitit 2000 modeli i ri,me 72000 km, ardhur nga italia me condizioner,airbag ,airbag pasagjeri ,abs,timon hidraulik,radio cd,pasqyra elektrike. Cmimi 4200 EURO cel 0683687413
ABS,Airbag Ballor,Airbags Anesor,Ajer i Kondicionuar,Alarm,Antingrirės Pasqyrash,Bllokim Motorri,Buton per Dritaret,Disqe Alumini,ESP,Fener Mjegulle,Katalizator,Libėr Sherbimesh,Pasqyra Elektrike,Sensor Drite/Shiu,Timon Hidraulik,Timon Inklinueshem,CD,Mp3
  Shitet 19,900 eur
Dogana e pa Paguar
Vlore 11.03.2009  Nafte    |    0 km    |    2003
 
 
8 foto

mercedes benz - S Class - berlina
MERCEDES BENZ S 320 CDI Shes Mercedes-benz regina S 320 CDI Avangard viti 2003 me 173000 km,kambio automatike dhe sekuenziale,full optional,tel, navigator,tv, frena e goma te reja.
Kamjo Automatike,Ēeles me Buton,ABS,Airbag Ballor,Airbags Anesor,Ajer i Kondicionuar,Alarm,Antingrirės Pasqyrash,Bllokim Motorri,Buton per Dritaret,Disqe Alumini,ESP,Fener Mjegulle,Fenere Xenon,Katalizator,Libėr Sherbimesh,Navigator Stelitor,Pasqyra Elektrike,Sedile Elektrike,Sedile Ngrofse,Sensor Drite/Shiu,Shpejtesi konstante,Tapiceri Lekure,Timon Hidraulik,Timon Inklinueshem,Xham Siper,CD,Dvd,Mp3
  Shitet 14,000 eur
Tirane 11.03.2009  Benzine    |    111,334 km    |    2002
 
 
1 foto

audi - a 4 - berlina
Audi Full options, ardhur nga Amerika. Sistem audio Bose, clima e vecante per shoferin nga i pasagjerit, sedile lekure, 10 CD bagazhier, me te gjitha aksesoret. Me dogane te paguar. Cmimi: 14 000 Euro i diskutueshem Cel: 068 40 68 257.
Kerkese!!
kCK8KO9R e8w071xh25s@hotmail.com ZobX09AStY2o Karen: I am sorry I could not make it to yoga last week. The Glee for Adults group I am in was performing ydtsereay and we had rehearsals every night. It sounds as if you are remaining very positive, with some bouts of anxiety and fear, which is, of course, completely to be expected and natural. I took a class with Colleen on Saturday and left you a few books at the studio that I thought you might enjoy, some of which you may have already read. Each is inspirational in its own way. Please let me know what I can do to help support you through this healing process. I am sending you love, hugs and positive thoughts. Fondly, Kim
   

Bookmark and Share Shperndaje kete faqe | Rregullat e perdorimit | Per WebMaster | Publicitet | Kontakt
© 2009 AutoNjoftime.com