22.03.2009 23:02:45Shes Golf 3 Okazion Lexo Njoftimin
Golf 3 sport , Llaska parakolp sportiv
Disqe alumini 17
Ne gjendje motorrike dhe xhenerike te perkryer
e ardhur nga anglia , me dokumenta te rregullta angleze siguracion 1 vjecar
ngjyr blu e erret shume i vecante
Motorr 1.4 benzine shume ekonomik
48 Njoftime ne 5 faqe
   
Klikoni ne "Kritere Tjera" qe te ndryshoni kriteret e kerkimit.

Kerkoj:

Marka:

Modeli:

Tipi:

Cmimi Lek Eur

Shteti:

Qyteti:

Ushqimi:

nga viti prodhimit

Rendit simbas

   Shitet 8,500 eur
Vlore 02.09.2012  Nafte    |    155 km    |    2004
 
 
Infiniti - FX 35 - Veture
BMW 530 Ne gjendje shume te mire
Ēeles me Buton,ABS,Airbag Ballor,Ajer i Kondicionuar,Alarm,Buton per Dritaret,Disqe Alumini,Fener Mjegulle,Libėr Sherbimesh,Pasqyra Elektrike,Sedile Elektrike,Shpejtesi konstante,Tapiceri Lekure,CD
  Shitet 70 lek
Dogana e pa Paguar
tirane 18.06.2012  Benzine    |    0 km    |    2012
 
 
3 foto

ford - fiesta - Veture
Ford Fiesta Makine per tu shitur, Ford Fiesta, Cmimi 70.000 Leke, 1.4 Benzine, Viti i Prodhimit 1998(makina eshte pa dokumenta)
Ajer i Kondicionuar,Buton per Dritaret,Disqe Alumini,Timon Hidraulik,CD,Mp3
  Shitet 4,000 eur
Dogana e pa Paguar
tirane 23.07.2011  Nafte    |    0 km    |    1999
 
 
3 foto

audi - A6 - Veture
shtet A6 esht ne gjendje te mir oak kilomete me letra angleze ne kreh te rregullt. nr>contakti 0685303580
Kamjo Automatike,Ēeles me Buton,ABS,Airbag Ballor,Airbags Anesor,Ajer i Kondicionuar,Alarm,Buton per Dritaret,Disqe Alumini,Fener Mjegulle,Fenere Xenon,Navigator Stelitor,Pasqyra Elektrike,Sedile Elektrike,Sedile Ngrofse,Sensor Parkimi,Timon Hidraulik,CD
  Shitet 7,000 eur
Dogana e pa Paguar
Shkoder 29.03.2010  Hybrid    |    83,000 km    |    2002
 
 
toyota - prius-hybrid - Veture
makine per qytet makina e duhur per metropol, ku trafiku dhe konsumi i kote te bezdis makine e rralle ne shqiperi kontakto tek scutari75@hotmail.com
Kamjo Automatike,Ēeles me Buton,ABS,Airbag Ballor,Airbags Anesor,Ajer i Kondicionuar,Alarm,Bllokim Motorri,Buton per Dritaret,Disqe Alumini,ESP,Fener Mjegulle,Libėr Sherbimesh,Pasqyra Elektrike,Sensor Drite/Shiu,Timon Hidraulik
  Shitet 9,800 eur
Shkoder 29.03.2010  Benzine    |    150,000 km    |    2002
 
 
audi - a 4 - coupe
okazion i vertet makina ardhur nga amerika , te gjitha opsionet, luxury , fully loaded, ne gjendje perfekte , 0682062601
Ēeles me Buton,ABS,Airbag Ballor,Airbags Anesor,Ajer i Kondicionuar,Alarm,Antingrirės Pasqyrash,Bllokim Motorri,Buton per Dritaret,Disqe Alumini,ESP,Fener Mjegulle,Fenere Xenon,Katalizator,Libėr Sherbimesh,Pasqyra Elektrike,Sedile Elektrike,Sedile Ngrofse,Sensor Drite/Shiu,Shpejtesi konstante,Tapiceri Lekure,Timon Hidraulik,Timon Inklinueshem,Xham Siper,CD,Mp3
Kerkese!!
France jktiaihpaz@zrrzcw.com France fsargbvupokpgujnf, xxnxtmmckn , [url=http://www.qhmqxntgzr.com]dqsojrcdiq[/url], http://www.dkwhbgsocx.com xxnxtmmckn
  Shitet 25,000 eur
Tirane 09.03.2010  Benzine    |    0 km    |    2010
 
 
mercedes benz - S Class - berlina
Auto doerf durres Doerf - Perfaqėsi e autorizuar nga ASA Daimler AG pėr automjete Mercedes - Benz Mercedes - Benz - Doerf OFRON: *Mercedes Benz ML 280 CDI me kilometrazh 000000000 *Mercedes Benz ML 320 CDI me kilometrazh 000000000 *Mercedes Benz C Class 220 me kilometrazh 000000000 *Mercedes Benz B Class 180 me kilometrazh 000000000 *Mercedes Benz A Class 160 me kilometrazh 000000000 Auto Doerf Albania ofron 2 vjet garanci dhe cmime mjafte konkuruese ne tregun Shqipetare Ne ofrojme lloje dhe tipe te ndyshme veturash, kamjone, fugona etj.. me kilometrazh 0000000, me cmime mjafte kokuruese ne tregun Shqipetare.
  Shitet 8,500 eur
BERAT 24.02.2010  Nafte    |    130,000 km    |    2003
 
 
1 foto

pezho - 307SW - Station Wagon
PEUGEOT 307SW PEUGEOT 307SW VITI 2003 2.0 HDI 130000KM NE GJENDJE PERFEKTE.ABS ASC 6 AIRBAG GOMA TE REJA CONDICIONER BAXHA PANORAMIKE ME XHAM.MAKINE QE BLIHET VETEM NJE HERE.
Ēeles me Buton,ABS,Airbag Ballor,Airbags Anesor,Ajer i Kondicionuar,Buton per Dritaret,Disqe Alumini,ESP,Katalizator,Pasqyra Elektrike,Shpejtesi konstante,Timon Hidraulik,Xham Siper,CD
  Shitet 450,000 lek
lezhe 27.01.2010  Nafte    |    210,000 km    |    2000
 
 
pezho - 206 - Veture
pezho makine ne gjendje te mire matorrike dhe gjenerike.ideale per qytete te medha.
Ēeles me Buton,Airbag Ballor,Ajer i Kondicionuar,Antingrirės Pasqyrash,Buton per Dritaret,Fener Mjegulle,Pasqyra Elektrike,Timon Hidraulik,Mp3
  Shitet 4,000 eur
Dogana e pa Paguar
Tirane 05.01.2010  Nafte    |    320,000 km    |    1985
 
 
mercedes benz - 1900 - Veture
SHES MAKINE ESHTE SHUME E MBAJTUR
Ēeles me Buton,Alarm,Pasqyra Elektrike,Timon Hidraulik,Mp3
  Shitet 7,400 eur
Tirane 02.01.2010  Benzine    |    28 km    |    2006
 
 
9 foto

Volkswagen - Polo. 1.2 - Confortline
Okazion Polo 1.2 e vitit 2006. Volkswagen Polo 1.2. Viti i prodhimit 2006. Me 28.200 Km. Ne gjendje perfekte. Makina eshte blere me 0 Km tek Volkswagen Tirane. Kambio manuale. 5 Dyer. Benzine. Xhama dhe Pasqyra elektrike. CD. Air Condition. Etj.. Serviset e bera rregullisht tek Volkswagen shenuar ne librin e sherbimeve. Perdorur vetem nga femer ne Tirane. Cmimi 7 Mije e 400 Euro i diskutueshem. Kontakt. Vasilika ose Beni 06820 05 355.
Ēeles me Buton,ABS,Airbag Ballor,Airbags Anesor,Ajer i Kondicionuar,Alarm,Antingrirės Pasqyrash,Bllokim Motorri,Buton per Dritaret,ESP,Fener Mjegulle,Katalizator,Libėr Sherbimesh,Pasqyra Elektrike,Shpejtesi konstante,Timon Hidraulik,CD,Mp3
Kerkese!!
France rskenpdyqi@iwatzr.com France tqjhabvupokpgujnf, mmrhzdzqqf , [url=http://www.tfjrclflul.com/]rcuyktaubk[/url], http://www.hfuyjadesw.com/ mmrhzdzqqf
   

Bookmark and Share Shperndaje kete faqe | Rregullat e perdorimit | Per WebMaster | Publicitet | Kontakt
© 2009 AutoNjoftime.com